آگهی استخدام بانک سپه سال 1394 | سایت استخدام , آگهی استخدام جدید , استخدامیا

آگهی استخدام بانک سپه سال ۱۳۹۴

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

استخدام بانک های خصوصی,استخدام بانک های دولتی

سایت استخدامیا در نظر دارد جدیدترین اخبار مربوط به استخدام بانک سپه را در این صفحه قرار دهد.شما عزیزان میتوانید این صفحه را در کامپیوتر خود ذخیره کرده و یا در گروه استخدامیا عضو شوید تا از جدیدترین اخبار استخدامی مطلع شوید.

استخدام های بانک سپه در سال ۹۳

اطلاعیه جدید: نتایج مصاحبه بانک سپه اعلام شد.

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که برای انجام مصاحبه حضوری از آنان دعوت به عمل آمده است می رساند؛ نتایج پس از اخذ تأییدیه از مراجع ذیصلاح اعلام شد.
با آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی، به اطلاع پذیرفته شدگان در این مرحله می رساند به منظور ادامه مراحل استخدامی (گزینش، معاینات پزشکی و…) طی تماس تلفنی از آنان دعوت به عمل خواهد آمد. بر این اساس شایسته است از پیگیری و تماسهای تلفنی با واحدهای بانک خودداری فرمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

اطلاعیه: قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به منظور انجام مصاحبه حضوری دعوت بعمل می آید.

زمانبندی برای انجام مصاحبه:

مشاهده اسامی داوطلبان برای مراجعه در روز پنجشنبه مورخ ۱۱ دیماه ۱۳۹۳

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک کنید

مدارک مورد نیاز:

کارت شناسایی ملی یا شناسنامه

 محل مراجعه: نشانی: تهران، بالاتر از میدان آرژانتین، ابتدای بلوار آفریقا، نبش ساختمان راه آهن، خیابان نوروز، ساختمان ادارات مرکزی بانک سپه (نگین سپه)، طبقه دوم، اداره کل کارگزینی


برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه کلیک نمایید

برای مشاهده کامل خبر کلیک کنید

مصاحبه حضوری

بانک سپه از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب کرده‌اند به منظور انجام مصاحبه حضوری در آذرماه دعوت کرده است.

در اطلاعیه بانک سپه درباره زمان و مکان مصاحبه حضوری آمده است.

«به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب کرده‌اند می رساند، از شما به منظور انجام مصاحبه حضوری طی آذرماه سال جاری دعوت بعمل می آید. مدارک مورد نیاز: کارت شناسایی ملی یا شناسنامه».

محل مراجعه: نشانی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، مرکز همایشهای بانک سپه (باشگاه بانک سپه)

پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه از اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک سپه توسط سازمان سنجش خبرداد و گفت: نتایج این آزمون در سایت بانک سپه به نشانی اینترنتی www.banksepah.ir قابل رویت است.

زمان اعلام نتایج

نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک سپه شهریورماه اعلام خواهد شد.

سیدکامل تقوی‌نژاد مدیرعامل بانک سپه با حضور در حوزه آزمون استخدامی این بانک در تهران، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در مرحله‌ی اول آزمون، سه برابر ظرفیت مورد نیاز برای انجام مصاحبه معرفی خواهند شد.

وی افزود: سهمیه تخصیصی به بانک سپه تعداد ۹۸۴ نفر تعیین شده است.

مدیرعامل بانک سپه با بیان این که تعداد شرکت کنندگان این آزمون ۸۷۴۵۲ نفر است افزود: این آزمون با توجه به تعداد شرکت کنندگان در ۸۴ حوزه امتحانی در تهران و سایر مراکز استان های کشور به طور همزمان برگزار شد.

تقوی‌نژاد با اشاره به این که از کل شرکت کنندگان در آزمون، ۵۲۳۶۷ نفر داوطلبان زن و ۳۵۰۸۵ نفر داطلبان مرد هستند، اضافه کرد: قبول شدگان پس از مصاحبه، گزینش و سایر مراحل مربوط، به استخدام بانک سپه نخستین بانک ایرانی درخواهند آمد.

مدیرعامل بانک سپه گفت: داوطلبان با مدارک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در رشته های بانکداری، حسابداری، علوم اقتصادی، مدیریت، آمار، ریاضی، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فن آوری اطلاعات (IT)، علوم کامپیوتر و حقوق با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک سپه در سال ۱۳۹۳ می رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت بانک سپه به نشانی www.banksepah.ir و سایت سازمان سنجش به نشانیwww.sanjesh.org از روز سه شنبه مورخ ۱۰/۴/۹۳ آغاز و در روز دوشنبه مورخ ۱۶/۴/۹۳ پایان می‌پذیرد.

ﻟﺬا ﺿﺮورت دارد ﻛﻠﻴﻪ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن ﭘﺲ از ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺷﺮاﻳﻂ و ﺿﻮاﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ و اﺧﺘﺼﺎﺻﻲ آزﻣﻮن و ﻓﺮاﻫﻢ ﻧﻤﻮدن ﻣﺪارک و اﻃﻼﻋﺎت ﻣـﻮرد ﻧﻴﺎز ﺛﺒﺖ ﻧﺎم، در ﻣﻬﻠﺖ در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪه ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم در آزﻣﻮن ﻓﻮق اﻗﺪام ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

تیر ماه ۹۳

 برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه کلیک نمایید

کارت آزمون استخدامی بانک سپه در سراسر کشور سال ۹۳

استخدامیا: بانک سپه برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود بر اساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی از محل مجوز استخدامی شماره ۶۷۳/۹۳/۲۲۰ تاریخ ۲۵/۱/۹۳ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، از افراد واجد شرایط و از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی، تخصصی، مصاحبه، گزینش و تأیید معاینات پزشکی توسط پزشک معتمد بانک، برای تصدی شغل متصدی امور بانکی به شرح زیر استخدام می نماید.

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک سپه در سال ۱۳۹۳ می رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت بانک سپه به نشانی www.banksepah.ir از روز سه شنبه مورخ ۱۰/۴/۹۳ آغاز و در روز دوشنبه مورخ ۱۶/۴/۹۳ پایان می‌پذیرد.

لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام، در مهلت در نظر گرفته شده نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

­مقاطع:

– لیسانس (کارشناسی)

– فوق لیسانس (کارشناسی ارشد)

رشته و گرایش های تحصیلی مورد نیاز:

–  بانکداری

– حسابداری

– علوم اقتصادی (با گرایش های: بازرگانی، نظری، صنعتی،کشاورزی، پول و بانکداری، علوم اقتصادی)

– مدیریت (با گرایش های: بازرگانی، مالی، صنعتی، دولتی، بیمه، فن آوری اطلاعات، بانکداری)

– آمار

– ریاضی (با گرایش های: محض و کاربردی)

– مهندسی صنایع

– مهندسی کامپیوتر (با گرایش های: نرم افزار و سخت افزار)

– مهندسی فن آوری اطلاعات (IT)

– علوم کامپیوتر

– حقوق

محل جغرافیایی خدمت

برای مشاهده کد شهر و لیست تعداد نفرات مورد نیاز برای هر شهر کلیک کنید

شرایط عمومی استخدام:

۱- داشتن تابعیت ایران.

۲- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مندرج در قانون اساسی.

۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۴- عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تأیید مراجع ذیصلاح).

۵- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان ها.

۶ – دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی برای آقایان.

توجه ۱کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، باید قبل از تاریخ ۱/۴/۹۳ باشد.

توجه ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی، در صورت توفیق در مراحل مربوط پس از تأیید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.

۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند (طبق تأیید مراجع پزشکی معتمد بانک).

۸- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت، پیمانی و یا بازخرید سایر دستگاههای اجرایی باشند.

۹- نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه کلیک نمایید

شرایط اختصاصی استخدام:

۱- داشتن حداقل سن ۲۰ سال تمام تا تاریخ ۱/۴/۹۳ (متولدین۱/۴/۷۳ به قبل).

۲- حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس ۳۰ سال تمام (متولدین ۱/۱/۶۳ به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس ۳۲ سال تمام (متولدین ۱/۱/۶۱ به بعد) می باشد.

توجه ۱: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.

ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (۲۵ درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یک سال اسارت تا میزان ۵ سال.

ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند و فرد رزمنده (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

توجه ۲: چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شودکه داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.

۳- حداقل معدل کل برای متقاضیان استخدام در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در کلیه استان ها ۱۴، به استثنای استان های ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و هرمزگان که معدل ۱۳ می باشد.

۴- رشته های تحصیلی مورد نیاز بانک مطابق جدول مندرج در آگهی می باشد.

توجه ۱: صرفاً مدارک تحصیلی مؤسسات آموزشی عالی که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری می‌باشد، ملاک عمل قرار خواهندگرفت.

توجه ۲: تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ ۱/۵/۹۳ باشد.

مراحل ثبت نام:

۱- مراجعه به سایت بانک سپه به نشانی www.banksepah.ir و یا سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org

۲- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور

۳- ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

* عکس ۴×۳ یا ۴×۶ که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ).

* عکس اسکن شده باید با فرمت JPG باشد.

* تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هر گونه لکه باشد.

* حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

* حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و یا در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

۴- پرداخت وجه ثبت نام: متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز سه شنبه مورخ ۱۰/۴/۹۳ تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۶/۴/۹۳ پس از مراجعه به سایت آزمون، نسبت به واریز مبلغ ۳۵۰٫۰۰۰ ریال (سیصد و پنجاه هزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بانک سپه از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نتوجه ۱: ایثارگران از پرداخت ۵۰ درصد و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مزبور معاف می باشند.

توجه ۱: ایثارگران از پرداخت ۵۰ درصد و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مزبور معاف می باشند.

توجه ۲: با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذکور به علت ثبت نام اینترنتی، ایثارگران با وارد نمودن شماره پرونده یا کد ایثارگری از معافیت مقرر شده برخوردار می شوند و فرزندان شاهد نیز می بایست مبلغ مذکور را واریز نمایند که پس از هماهنگی و تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران مبلغ واریزی به ایشان قابل استرداد می باشد.

توجه ۳: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توجه ۴: متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام، کد رهگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

توجه ۵: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه بانک نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.ام و با کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب، اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه:

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۱۵/۵/۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت بانک سپه به نشانی www.banksepah.ir قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۷/۵/۹۳ در تهران و مراکز استان ها برگزار خواهد شد.

ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی‌بانک سپه کلیک نمایید

مواد آزمون:

مواد آزمون:الف) مواد آزمون توانمندی های عمومی شامل:

۱- زبان و ادبیات فارسی

۲- زبان انگلیسی عمومی

۳- ریاضی و آمار مقدماتی

۴- فن آوری اطلاعات

۵- معارف اسلامی

۶- اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی می باشد.

توجه ۱: فن آوری اطلاعات شامل مهارت های ۳ (Word) و ۴ (Excel) و ۶ (Power Point) و ۷ (Internet) دوره ICDL می باشد.

توجه ۲: اقلیت های دینی از پاسخگوئی به سؤالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع خواهد شد.

ب) مواد آزمون تخصصی به شرح جدول زیر می باشد:

 

ردیف
مواد آزمون
توضیحات
۱
حسابداری عمومی ۱ و ۲
پاسخگویی به سوالات این سه ماده امتحانی، برای کلیه داوطلبان اجباری است.
۲
اصول و مبانی مدیریت
۳
دانش امور بانکی (بانکداری داخلی ۱ و بانکداری بین­المللی ۱)
۴
مجموعه دروس تخصصی: اقتصاد خرد و کلان، ریاضی و آمار کاربردی، منابع و رفتار سازمانی
ویژه داوطلبان رشته­های حسابداری، بانکداری، مهندسی صنایع، علوم اقتصادی (باگرایش های بازرگانی، نظری، صنعتی،کشاورزی، پول و بانکداری) و مدیریت (باگرایش‌های بازرگانی، مالی، صنعتی، دولتی، بیمه، فن‌آوری اطلاعات، بانکداری)
مجموعه دروس تخصصی: ساختمان داده­ها، سیستم­های عامل، پایگاه داده، شبکه­های کامپیوتری
ویژه داوطلبان رشته­های مهندسی کامپیوتر (با گرایش های نرم افزار و سخت افزار)، مهندسی
فن آوری اطلاعات (IT) و علوم کامپیوتر
مجموعه دروس تخصصی: آنالیز ریاضی ۱، آنالیز عددی۱، جبر خطی، احتمال
ویژه داوطلبان رشته­های ریاضی (با گرایش های محض و کاربردی) و آمار
مجموعه دروس تخصصی: حقوق مدنی، حقوق تجارت،حقوق اداری، جزای اختصاصی (جرایم علیه اموال)
ویژه داوطلبان رشته­ حقوق

توجه: سؤالات هر دو آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی به صورت چهار گزینه ای و دارای نمره منفی می باشد.

نکات مهم:

۱- در شرایط مساوی اولویت سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی تعلق دارد.

توجه ۱: بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:

الف) محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در استان مورد تقاضا طی شده باشد.

ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که استان محل تولد همسر یا پدر (شاغلین نیروهای مسلح) و یا محل سکونت کنونی آنان (در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در استان مورد تقاضای شغل باشد.

د) فرزندان و همسر کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات “کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران” به استان مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.

هـ) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال تمام سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی استان مورد تقاضا برای استخدام با پرداخت حق بیمه داشته باشند.

و) همسر و فرزندان افراد بومی ساکن در استان

توجه ۲: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد، از داوطلبان بومی سایر شهرستان های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می شوند.

توجه ۳: داوطلبان موضوع این بند چنانچه در ردیف معرفی شدگان برای مصاحبه قرار گیرند، بایستی مدارک لازم دال بر بومی بودن را در زمان مصاحبه ارائه نمایند. در غیراینصورت حذف خواهند شد.

توجه ۴: از داوطلبان استخدام غیربومی تعهد خدمتی (به صورت محضری) مبنی بر عدم درخواست جابجایی به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد.

۲- از کل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (۲۵%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می یابد.

۳- از کل مجوز استخدامی اخذ شده، پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی آن به رزمندگان (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتراز یک سال اسارت تخصیص می یابد.
توجه: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده (رزمندگان بدون آزمون پذیرفته می شوند) و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.
۴- استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت، لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند، می بایستی همپای سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.

۵- ایثارگرانی که در آزمون شرکت می نمایند، در صورت پذیرفته شدن می بایست نسبت به ارائه گواهی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام نمایند.

۶- معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم عمومی و دارا بودن شرایط مندرج درآگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ % سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود. (کسب۶۰% نمره آزمون عمومی و داشتن توانایی جسمانی برای انجام وظایف شغل مربوط، از شروط لازم می باشد.)
توجه: ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذیربط برای معلولین عادی در زمان مصاحبه الزامی است.
۷- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد) را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام و اسامی آنان حداکثر ۲ ماه بعد از تاریخ آزمون در سایت این بانک اعلام خواهد شد.

۸- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی های عمومی صرفأ به منزله تأیید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.

۹- چنانچه در هرمرحله از بررسی های بانک مشخص شود داوطلبی در زمان ثبت نام دانشجو بوده و تاریخ فارغ التحصیلی وی پس از موعد مقرر شده در آگهی است، استخدام وی در بانک منتفی خواهد شد.

۱۰- در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی بالاتر و یا پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، درآزمون شرکت نماید، از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت بعمل خواهد آمد.

۱۱- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر می باشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهائی پس از تأیید مراجع ذی صلاح از طریق سایت این بانک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۱۲- شعب (واحد) محل خدمت پذیرفته شدگان توسط بانک تعیین خواهد شد.

۱۳- وضعیت استخدامی پذیرفته شدگان پس از ورود به بانک در چارچوب آیین نامه استخدامی نظام بانکی دولتی تعیین خواهد شد.

تأکید می شود:

۱- صرف شرکت در آزمون استخدامی تا پایان مراحل استخدامی شامل آزمون عمومی و تخصصی، مصاحبه، گزینش و… هیچ گونه تعهد استخدامی برای بانک سپه ایجاد نمی نماید.

۲- ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود.

۳- ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت این بانک به نشانی www.banksepah.ir و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

۴- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ثبت اطلاعات ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله آزمون کتبی و بررسی و تطابق مدارک استخدامی آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر و یا در هر مرحله از بررسی های بعدی بانک (مراحل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی و…) مشخص شود، داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اشاره شده در متن آگهی نبوده است، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

۵- قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

۶- از آنجایی که از نفرات برتر در مرحله آزمون عمومی و تخصصی (پس از اعلام اسامی در سایت بانک) برای شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید، لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس (در فرم تقاضانامه) مبذول نمایند.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی‌بانک سپه کلیک نمایید

۱۷ خرداد

یکی از پرسنل بانک سپه در گفتگو با خبرنگار اخبار بانک با اعلام این مطلب اظهار داشت: احتمالا طی چند روز آینده آگهی استخدام بانک سپه در سال جدید منتشر خواهد شد.

برای مشاهده کامل اخبار به ادامه مطلب بروید

وی تصریح کرد: گفته می شود در این استخدامی حدود ۱۰۰۰ نفر در سراسر کشور به استخدام بانک سپه در خواهند آمد.

این کارمند مطلع ادامه داد: رشته های حسابداری، آمار،‌ بانکداری، ‌مهندسی کامپیوتر‌( با گرایش های نرم افزار و سخت افزار) مهندسی، صنایع، مهندسی فناوری اطلاعات‌(IT)،‌ علوم کامپیوتر، ‌علوم اقتصادی ( با گرایش­های بازرگانی، نظری، صنعتی،‌کشاورزی، پول و بانکداری) مدیریت (با گرایش های بازرگانی،‌ مالی، ‌صنعتی‌، دولتی، ‌بیمه، ‌فناوری اطلاعات، بانکداری) ریاضی با گرایش­های (محض و کاربردی) و حقوق خواهد بود.

نکته جالب اینکه گفته می شود از این تعداد حدود ۴۰ درصد خانم و ۶۰ درصد آقا خواهد بود.

استخدامی های بانک سپه معمولا برای مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و با معدل ۱۴ به بالا بوده است.

———————————————————

بانک سپه  جزو بانک‌های مهمی‌ میباشد که  نیروی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه جذب مینماید.

شرایط عمومی‌استخدام:

۱-تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی

۲-تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۳-عدم سوء پیشینه کیفری منتج به محرومیت از حقوق اجتماعی و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی

۴-عدم سابقه وابستگی یا عضویت به احزاب و گروه‌های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی‌ایران

۵-عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدرو روان گردان

۶-عدم اشتغال(رسمی، پیمانی) و تعهد خدمت به دستگاههای دولتی،خصوصی ،مراکز آموزشی و نهادهای انقلاب اسلامی و باز نشستگی از دستگاههای دولتی

۷-داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم(داوطلبان ذکور)

تبصره:برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در آزمون، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی‌است.

توجه : به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۸-نداشتن منع استخدامی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح

۹-تندرستی و توانایی کامل جسمی ، روحی و روانی جهت انجام فعالیتهای شغلی بانکی( با تأیید پزشک معتمد بانک)

در صورت وجود شرط بومی بودن این شرط به شرح زیر میباشد :

۱۰-کلیه متقاضیان می‌بایست بومی‌ باشند.( بومی‌به شخصی اطلاق می‌شود که محل تولد وی یکی از شهرستانهای استان یا حداقل در ۲ سال گذشته در یکی از شهرستانهای استان مورد نظر ساکن بوده باشد)

هر گونه تغییری در این شرایط اعلام شود در همین صفحه به اطلاع شما کارجویان عزیز خواهد رسید.

سایت استخدامیا در نظر دارد جدیدترین اخبار مربوط به استخدام بانک سپه را در این صفحه قرار دهد.شما عزیزان میتوانید این صفحه را در کامپیوتر خود ذخیره کرده و یا در گروه استخدامیا عضو شوید تا از جدیدترین اخبار استخدامی مطلع شوید

۷۳ نظر

 1. livnhn گفته است :
  خرداد ۱ام, ۱۳۹۳

  برای استخدام به کجا باید مراجعه کنیم

 2. @dminestekhdamia گفته است :
  خرداد ۲ام, ۱۳۹۳

  با سلام
  باید منتظر آگهی استخدام باشید که از همین سایت و از همین صفحه اطلاع رسانی میشه
  موفق باشید در پناه خدا
  یا علی مدد

 3. zahra ramezani گفته است :
  خرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳

  سلام…برای استخدام از چه رشته هایی داوطلب میگیرید؟ و استخدامی از کی شروع میشه؟

 4. مینا گفته است :
  خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۳

  با تشکر از اطلاع رسانی خوب شما

 5. غضنفر گفته است :
  خرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳

  لطفاً زمان شروع ثبت نام در آزمون،را از طریق ایمیل اطلاع رسانی کنید.

 6. غضنفر گفته است :
  خرداد ۲۲ام, ۱۳۹۳

  سلام
  لطفاً زمان ثبت آزمون وشهرهای مورد نیاز نیرو را از طریق ایمیل اطلاع رسانی کنید.

 7. استخدامیا گفته است :
  خرداد ۲۳ام, ۱۳۹۳

  با سلام
  لطفا در گروه عضو بشین تا آگهی استخدام ها براتون ارسال بشه
  در پناه حق
  یا علی

 8. زهرا گفته است :
  خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۳

  باسلام.ببخشید زمان استخدام کی هست؟و کدوم شهرها ظرفیت پذیرش را دارند؟

 9. استخدامیا گفته است :
  خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۳

  با سلامپ
  فعلا زمان استخدام معلوم نیستش
  اگه خبری شد تو همین صفحه قرار میگیریه
  در پناه الله
  یا علی

 10. جمال گفته است :
  خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۳

  با سلام کی زمان استخدام را اعلام میکنید

 11. استخدامیا گفته است :
  خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۳

  با سلام
  هر وقت بان سپه استخدام کنه از طریق همین صفحه اطلاع رسانی میشه

 12. حسن زاده گفته است :
  خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۳

  سلام
  میشه لطف کنید بفرمایید که حدودا چند روز لایستی صبر کنبم تا اگهی استخدام بزنند چون شما بیشتر از ما در ارتباط هستید ممنون میشم اگر یک زمان تقریبی را بفرمایید

 13. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  والا فعلا که نه خبر جدیدی هست نه اخبار جدیدی
  ولی پیشنهاد میشه شما تو گروه استخدامیا عضو بشید تا اگه خبرب شد براتون ایمیل بشه
  در پناه خدا
  یا علی

 14. الهام گفته است :
  تیر ۳ام, ۱۳۹۳

  سلام
  میخواستم ازتون خواهش کنم شرایط سنی پایین نزارین. اگه میشه شرایط سنی رو کمی بیشتر تعیین کنید. با تشکر

 15. محسن گفته است :
  تیر ۸ام, ۱۳۹۳

  سلام دوستان خوبم
  میخوام بهتون یه خبر خیلی خوب بدم . دهم تیرماه اخبار استخدامی بانک سپه منتشر میشه. شرایط سنیشم برای لیسانس ها ۶۳ و برای فوق لیسانس ها ۶۱ . خدا کنه که اونایی که امیدهای اخرشونه و دیگه شرایط سنی بهشون اجازه نمیده قبول شد . شرط معدلم همون ۱۴ . برای منم دعا کنید من کارشناسی ارشدم با ۲۷ سن با معدل ۱۸ دانشگاه دولتی متاهلم هستم کار گیرم نیاد زندگیم رو هواست . الانم ۱۰۰۰ کیلومتر از خانمم دورم بخاطر کار وضعیت کار خیلی خرابه

 16. مریم گفته است :
  تیر ۸ام, ۱۳۹۳

  سلام چطوری میتونم توی سایت عضو بشم؟ خیلی سایتو گشتم.
  اینجا جایی نداره برای عضو شدن!!!!

 17. استخدامیا گفته است :
  تیر ۸ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  از طریق لینک زیر عضو بشید
  http://estekhdamia.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%A7/
  موفق باشید در پناه الله
  یا علی مدد

 18. سمیرا گفته است :
  تیر ۸ام, ۱۳۹۳

  با سلام خواستم بپرسم کسانی هستند مثل من کارشناسیشون تازه تموم کردن تا گواهی موقت بگیریم یه چند هفته ای طول میکشه باید چیکار کنیم واسه ثبت نام لطفا راهنمایی کنید و اگه خبی جدیدی شد من رو هم فراموش نکنید .با تشکر

 19. آبجي گفته است :
  تیر ۹ام, ۱۳۹۳

  سلام . مرسی از اطلاع رسانیهای خوبتون . انشاالله همیشه موفق باشین . من خیلی نگرانم ارشدم مدیریت اجراییه ولی چون رشته جدیدیه توی استخدامیا نمینویسنش :(توروخدا برا منم دعا کنین
  یک سؤالی : شما اطلاع دارین که در این صورت میتونیم با مدرک لیسانسمون شرکت کنیم ؟؟؟

 20. استخدامیا گفته است :
  تیر ۹ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  ممنون از لطف شما
  خدارو شاکریم که از رضایت شما کاربران عزیز رو فراهم میکنیم
  انشاالله که موفق باشید
  منتظر درج آگهی استخدام باشید تا با مسیرهای ارتباطی که در آگهی درج میشود تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید

 21. استخدامیا گفته است :
  تیر ۹ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  برای دریافت آگهی استخدام های جدید در ایمیل خود در گروه استخدامیا عضو شوید
  موفق باشید در پناه الله
  یا علی مدد

 22. میترا گفته است :
  تیر ۹ام, ۱۳۹۳

  سلام لطفا به این سازمانهایی که استخدامی دارن بگین که شرایط سنی رو بالا ببرن ما چه گناهی داریم که سنما به ۳۱ رسیده باید بیکار باشیم واقعا این درسته؟لااقل ماده و تبصره برای سن بالا بزارن مثل آزمون استخدامی بانک ملت که تازگی برگزار شده بود و افراد باسابقه کار و بیمه شده می تونستن در این آزمون شرکت کنند و این خیلی جالب بود و حق کسی هم ضایع نمیشه؟

 23. سمیه گفته است :
  تیر ۹ام, ۱۳۹۳

  سلام ممنون از اطلاع رسانی شما

  به امید خدا که قبول شیم

 24. نرگس گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  باسلام-من در استان خراسان شمالی ام-اسن استخدامی بانک سپه مربوبه کدوم شهره؟لطفادرباره این استخدامی درایمیلم بیشترتوضیح دهید.

 25. فرحناز گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  سلام لطفا فرم استخدام برای کارجویان بگذارید

 26. محجوبی گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام .من کارشناسی معماری دارم امکان استخدام در بانک را دارم یا نه؟

 27. سعید گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام کدوم استانها هسش؟؟؟؟

 28. کامران گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  سلام من متولد ۶۴ هستم کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟تا چه تاریخی مهلت ثبت نام هست؟ تشکر از سایت خوبتون

 29. هانیه گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  سلام خواهشا شرایط سنی پایین نگیرید من متولد ۶۴هستم و لیسانس حسابداری ممنون

 30. مهسا باقری گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  سلام لطفا آگهی های استخدام رو واسم بفرستید

 31. پیمان گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  سلام مشخص نیس کدوم شهرها جذب نیرو دارن؟

 32. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  شهرها به پست اضافه شد
  میتونید مشاهده کنید

 33. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  اگه در گروه استخدامیا عضو باشید آگهی ها حتما براتون ارسال میشه
  موفق باشید در پناه الله
  یا علی مدد

 34. رویا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام کاردانی نرم افزار هستم و بهمن ماه لیسانس It میگیرم می تونم در استخدامی شرکت کنم؟

 35. صفا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  سلام
  ببخشید میشه جوابمو بدین؟
  لیسانسم کامپیوتره ولی فوق مدیریت صنعتی دادم.
  میتونم تو رشته مدیریت شرکت کنم؟

 36. fateme گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  سلم .میشه استان غیر بومی ثبت نام کرد میدونم شانس قبولی کمه ولی میشه یانه؟مدیرسایت لطفاجواب بدین .ممنون

 37. زهرا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  سلام دوستان من ۲۶سالمه و رشتم حسابداریه برام دعاکنید تا دیر نشده یه کار خوب گیرم بیاد شرایطم خوب نیست.لطفا اگه استخدام حسابداری جایی خواستن اطلاع رسانی کنید ممنونم دعاگوتون هستم بچه ها مخصوصا شما اقا محسن

 38. توفیق گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  سلام ، بومی بودن منظور بومی استانه یا بومی شهرستان

 39. فروزان گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام
  آیا رشته های مدیریت امورگمرکی هم می تونن در آزمون استخدامی بانک سپه شرکت کنند

 40. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا با مسیرهای ارتباطی که در سایت درج شده است تماس بگیرید

 41. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا با مسیرهای ارتباطی که در سایت درج شده است تماس بگیرید
  موفق باشید در ناه الله
  یا علی مدد

 42. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  در استان میشه
  یعنی شهرستان استان
  ولی استان دیگه نمیشه

 43. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام
  بر روی لینک زیر کلیک کنید
  http://estekhdamia.ir/wp-content/uploads/2014/06/sepahtakhasosi1.png

 44. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام
  به ﻣﻨﻈﻮر ﺛﺒﺖ ﻧﺎم در آزﻣـﻮن اﺳـﺘﺨﺪاﻣﻲ ﺑﺎﻳـﺪ از روز ﺳـﻪ ﺷـﻨﺒﻪ ﺗـﺎرﻳﺦ ۹۳/۴/۱۰ ﺗﺎ ﭘﺎﻳﺎن روز دوﺷﻨﺒﻪ ﺗﺎرﻳﺦ ۹۳/۴/۱۶ ثبت نام کنید.
  انشاالله در مرحله بعد استخدامی استخدام میشید
  موفق باشید در پناه الله
  یا علی مدد

 45. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺳﻦ ﺑﺮای دارﻧﺪﮔﺎن ﻣﺪرک ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ۳۰ ﺳﺎل ﺗﻤﺎم (ﻣﺘﻮﻟﺪﻳﻦ ۶۳/۱/۱ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ) و ﺑﺮای دارﻧﺪﮔﺎن ﻣـﺪرک ﺗﺤـﺼﻴﻠﻲ ﻓﻮق ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ۳۲ ﺳﺎل ﺗﻤﺎم (ﻣﺘﻮﻟﺪﻳﻦ ۶۱/۱/۱ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ) ﻣﻲﺑﺎﺷﺪ.
  ﺗﻮﺿﻴﺢ۱: ﻣﻮارد ذﻳﻞ ﺑﻪ ﺷﺮط اراﺋﻪ ﺗﺎﻳﻴﺪﻳﻪ ﻫﺎی ﻣﻌﺘﺒﺮ ﺑﻪ ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻘﺮر اﺿﺎﻓﻪ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ:

  اﻟﻒ) داوﻃﻠﺒﺎﻧﻲ ﻛﻪ در ﺟﺒﻬﻪ ﻫﺎی ﻧﺒﺮد ﺣـﻖ ﻋﻠﻴـﻪ ﺑﺎﻃـﻞ ( از ﺗـﺎرﻳﺦ ۱۳۵۹/۶/۳۱ ﻟﻐﺎﻳـﺖ ۱۳۶۷/۵/۲۹) ﺑـﻪ ﻃـﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧـﻪ ﺧـﺪ ﻣﺖ

  ﻧﻤﻮدهاﻧﺪ، ﺑﻪ ﻣﻴﺰان ﻣﺪت ﺣﻀﻮر در ﺟﺒﻬﻪ و ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻣﺪت زﻣﺎن ﺑﺴﺘﺮی ﺷﺪن و ﻳﺎ اﺳﺘﺮاﺣﺖ ﭘﺰﺷﻜﻲ رزﻣﻨﺪﮔﺎن در اﺛﺮ ﻣﺠﺮوﺣﻴﺖ در ﺟﺒﻬﻪ ﻫﺎی ﻧﺒﺮد ﺣﻖ ﻋﻠﻴﻪ ﺑﺎﻃﻞ.

  ب) ﺧﻮاﻫﺮ و ﺑﺮادر ﺷﻬﻴﺪ، ﻫﻤﺴﺮ و ﻓﺮزﻧﺪ ﺟﺎﻧﺒﺎز (۲۵ درﺻﺪ ﺑﻪ ﭘﺎﻳﻴﻦ)، ﻫﻤﺴﺮ و ﻓﺮزﻧﺪ آزاده ﻛﻤﺘﺮ از ﻳﻚ ﺳﺎل اﺳﺎرت ﺗﺎ ﻣﻴﺰان ۵ ﺳﺎل.

  ج) ﺟﺎﻧﺒﺎزان و آزادﮔﺎن، ﻫﻤﺴﺮ و ﻓﺮزﻧﺪان ﺷﻬﺪاء، ﻫﻤﺴﺮ و ﻓﺮزﻧﺪان ﺟﺎﻧﺒﺎزان (۲۵ درﺻـﺪ و ﺑـﺎﻻﺗﺮ )، ﻫﻤـﺴﺮ و ﻓﺮزﻧـﺪان آزادﮔـﺎﻧﻲ ﻛـﻪ

  ﺣﺪاﻗﻞ ﻳﻚ ﺳﺎل ﺳﺎﺑﻘﻪ اﺳﺎرت دارﻧﺪ و ﻓﺮد رزﻣﻨﺪه (ﺑﺎ ﺣﺪاﻗﻞ ۶ ﻣﺎه ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ در ﺟﺒﻬﻪ) از ﺷﺮط ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻌﺎف ﻣﻲ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

  د) داوﻃﻠﺒﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻏﻴﺮ رﺳﻤﻲ و ﺗﻤﺎم وﻗﺖ در دﺳﺘﮕﺎﻫﻬﺎی ﻣﺸﻤﻮل ﻣﺎده (۵) ﻗﺎﻧﻮن ﻣـﺪﻳﺮﻳﺖ ﺧـﺪﻣﺎت ﻛـﺸﻮری ﺑـﻪ ﺧـﺪﻣﺖ اﺷﺘﻐﺎل داﺷﺘﻪ اﻧﺪ ﺑﻪ ﻣﻴﺰان ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ ﻏﻴﺮ رﺳﻤﻲ آﻧﻬﺎ.

  ﺗﻮﺿﻴﺢ۲: ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ در ﻫﺮﻳﻚ از ﻣﺮاﺣﻞ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ ﻳﺎ ﺳﺎﻳﺮ ﻣﺮاﺣﻞ ﺑﻌﺪی ﻣﺸﺨﺺ ﺷﻮدﻛﻪ داوﻃﻠﺒـﻲ ﺷـﺮاﻳﻂ ﺳـﻨﻲ ﻻزم را دارا ﻧﺒـﻮده اﺳﺖ، ﻣﻮﺿﻮع اﺳﺘﺨﺪام وی ﻣﻨﺘﻔﻲ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.

 46. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  شهرهای مورد نیاز در آگهی درج شده است
  موفق باشید در پناه الله
  یا علی مدد

 47. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا جدول شماره ۲رو مطالعه کنید

 48. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  استخدام از طریق سایت بان سپه انجام میشه

 49. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  آگهی رو به صورت کامل مطالعه کنید
  —————————————————-
  ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺳﻦ ﺑﺮای دارﻧﺪﮔﺎن ﻣﺪرک ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ۳۰ ﺳﺎل ﺗﻤﺎم (ﻣﺘﻮﻟﺪﻳﻦ ۶۳/۱/۱ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ) و ﺑﺮای دارﻧﺪﮔﺎن ﻣـﺪرک ﺗﺤـﺼﻴﻠﻲ ﻓﻮق ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ۳۲ ﺳﺎل ﺗﻤﺎم (ﻣﺘﻮﻟﺪﻳﻦ ۶۱/۱/۱ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ) ﻣﻲﺑﺎﺷﺪ.

  ﺗﻮﺿﻴﺢ۱: ﻣﻮارد ذﻳﻞ ﺑﻪ ﺷﺮط اراﺋﻪ ﺗﺎﻳﻴﺪﻳﻪ ﻫﺎی ﻣﻌﺘﺒﺮ ﺑﻪ ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻘﺮر اﺿﺎﻓﻪ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ:

  اﻟﻒ) داوﻃﻠﺒﺎﻧﻲ ﻛﻪ در ﺟﺒﻬﻪ ﻫﺎی ﻧﺒﺮد ﺣـﻖ ﻋﻠﻴـﻪ ﺑﺎﻃـﻞ ( از ﺗـﺎرﻳﺦ ۱۳۵۹/۶/۳۱ ﻟﻐﺎﻳـﺖ ۱۳۶۷/۵/۲۹) ﺑـﻪ ﻃـﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧـﻪ ﺧـﺪ ﻣﺖ

  ﻧﻤﻮدهاﻧﺪ، ﺑﻪ ﻣﻴﺰان ﻣﺪت ﺣﻀﻮر در ﺟﺒﻬﻪ و ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻣﺪت زﻣﺎن ﺑﺴﺘﺮی ﺷﺪن و ﻳﺎ اﺳﺘﺮاﺣﺖ ﭘﺰﺷﻜﻲ رزﻣﻨﺪﮔﺎن در اﺛﺮ ﻣﺠﺮوﺣﻴﺖ در ﺟﺒﻬﻪ ﻫﺎی ﻧﺒﺮد ﺣﻖ ﻋﻠﻴﻪ ﺑﺎﻃﻞ.

  ب) ﺧﻮاﻫﺮ و ﺑﺮادر ﺷﻬﻴﺪ، ﻫﻤﺴﺮ و ﻓﺮزﻧﺪ ﺟﺎﻧﺒﺎز (۲۵ درﺻﺪ ﺑﻪ ﭘﺎﻳﻴﻦ)، ﻫﻤﺴﺮ و ﻓﺮزﻧﺪ آزاده ﻛﻤﺘﺮ از ﻳﻚ ﺳﺎل اﺳﺎرت ﺗﺎ ﻣﻴﺰان ۵ ﺳﺎل.

  ج) ﺟﺎﻧﺒﺎزان و آزادﮔﺎن، ﻫﻤﺴﺮ و ﻓﺮزﻧﺪان ﺷﻬﺪاء، ﻫﻤﺴﺮ و ﻓﺮزﻧﺪان ﺟﺎﻧﺒﺎزان (۲۵ درﺻـﺪ و ﺑـﺎﻻﺗﺮ )، ﻫﻤـﺴﺮ و ﻓﺮزﻧـﺪان آزادﮔـﺎﻧﻲ ﻛـﻪ

  ﺣﺪاﻗﻞ ﻳﻚ ﺳﺎل ﺳﺎﺑﻘﻪ اﺳﺎرت دارﻧﺪ و ﻓﺮد رزﻣﻨﺪه (ﺑﺎ ﺣﺪاﻗﻞ ۶ ﻣﺎه ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ در ﺟﺒﻬﻪ) از ﺷﺮط ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻌﺎف ﻣﻲ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

  د) داوﻃﻠﺒﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻏﻴﺮ رﺳﻤﻲ و ﺗﻤﺎم وﻗﺖ در دﺳﺘﮕﺎﻫﻬﺎی ﻣﺸﻤﻮل ﻣﺎده (۵) ﻗﺎﻧﻮن ﻣـﺪﻳﺮﻳﺖ ﺧـﺪﻣﺎت ﻛـﺸﻮری ﺑـﻪ ﺧـﺪﻣﺖ اﺷﺘﻐﺎل داﺷﺘﻪ اﻧﺪ ﺑﻪ ﻣﻴﺰان ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ ﻏﻴﺮ رﺳﻤﻲ آﻧﻬﺎ.

  ﺗﻮﺿﻴﺢ۲: ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ در ﻫﺮﻳﻚ از ﻣﺮاﺣﻞ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ ﻳﺎ ﺳﺎﻳﺮ ﻣﺮاﺣﻞ ﺑﻌﺪی ﻣﺸﺨﺺ ﺷﻮدﻛﻪ داوﻃﻠﺒـﻲ ﺷـﺮاﻳﻂ ﺳـﻨﻲ ﻻزم را دارا ﻧﺒـﻮده اﺳﺖ، ﻣﻮﺿﻮع اﺳﺘﺨﺪام وی ﻣﻨﺘﻔﻲ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.

 50. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  توکل به خدا
  انشاالله

 51. صفا گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  تورو خدا جوابمو بدین :(
  باید حتما با رشته لیسانسم ثبت نام کنم؟
  رشته ی فوقمو واسه امتحان بیشتر بلدم

 52. sahar گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  سلام لطفن توضیح دهیداگرمن دراستان خود ولی درشهرستان غیربومی شرکت کنم وبادرصدبسیاربالاتر از بومی ان شهرستان قبول شوم درصورتی که فردبومی شهرستان فقط نمره ی قبولی بیاورد.از بین ما دونفرکدام موردقبول واقع میشود؟

 53. زهرا گنجینه گفته است :
  تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

  با سلام
  من دانشجوی کارشناسی سال آخر هستم
  ممکن است در این آزمون شرکت کنم!؟؟؟

 54. مریم گفته است :
  تیر ۱۱ام, ۱۳۹۳

  من با مدرک مهندسی صنایع پلیمر هم جزء واجدین شرایط هستن؟

 55. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۱ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  اگه آگهی رو به صورت کامل مطالعه کرده باشین نوشته که هم لیسانس و هم فوق لیسانس استخدام میکه
  حالا شما رشته مورد نظرتون و مدرکتون رو با جدول بررسی کنید و ببینید بهتره با کدوم مدرکتون ثبت نام کنید
  موفق باشید در پناه الله
  یا علی مدد

 56. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۱ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا جدول شماره ۲ رو مطالعه فرمایید

 57. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۲ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  متاسفانه خیر
  امیدوارم در استخدام بعدی بان استخدام بشید
  موفق باشید در پناه الله
  یا علی مدد

 58. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۲ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  اگه رتبه شما از افراد بودی بالاتر باشه و اختلاف محسوس
  شما رو انتخاب میکنن
  آگهی رو کامل مطالعه کنید لطفا
  در آگهی نوشته شده:
  ۱- درشرایط مساوی اولویت سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی تعلق دارد.
  موفق باشید در پناه الله
  یا علی مدد

 59. علی گفته است :
  تیر ۱۲ام, ۱۳۹۳

  مدرک تحصیلی من کارشناسی ارشد علوم اقتصادی با گرایش توسعه اقتصادی و برنامه ریزی است.آیا می توانم در آزمون شرکت کنم

 60. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۲ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  به لینک زیر مراجعه کنید
  http://estekhdamia.ir/wp-content/uploads/2014/07/BankSepah_employment_1393.pdf
  موفق باشید در پناه الله
  یا علی مدد

 61. علی گفته است :
  تیر ۱۲ام, ۱۳۹۳

  مدرک تحصیلی من کارشناسی ارشد علوم اقتصادی با گرایش توسعه اقتصادی و برنامه ریزی است.آیا می توانم در آزمون استخدامی بانک سپه شرکت کنم

 62. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۲ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  به لینک زیر مراجعه کنید و جدولی که در آگهی استخدام درج شده است رو مطالعه کنید.
  http://estekhdamia.ir/wp-content/uploads/2014/07/BankSepah_employment_1393.pdf
  موفق باشید در پناه الله
  یا علی مدد

 63. مهدی گفته است :
  تیر ۱۴ام, ۱۳۹۳

  ازمون استخدامی های بانک سبه لطفا تاریخ ازمون وزمان ثبت نام را ذکر کنید با تشکر بیشتر که بیگیری کنید

 64. sahar گفته است :
  تیر ۱۴ام, ۱۳۹۳

  باسلام برای مبانی مئیریت منابع ورفتارسازمانی چه کتابی بخونیم؟

 65. زهرا گفته است :
  تیر ۱۴ام, ۱۳۹۳

  باسلام و خسته نباشین
  من متولد۶۴هستم و لیسانس مدیریت بازرگانی ولی متاسفانه معدلم زیر ۱۴
  نمیتونم شرکت کنم یا اگه شرکت کنم مشکلی پیش میاد؟

 66. زهرا گفته است :
  تیر ۱۵ام, ۱۳۹۳

  سلام من دیروز پرسیده بودم درمورد معدلم
  که از معدل گفته شده پایینه
  ؟نمیتونم شرکت کنم؟

 67. زهرا گفته است :
  تیر ۱۵ام, ۱۳۹۳

  سلام من دیروز پرسیده بودم درمورد معدلم
  که از معدل گفته شده پایینه
  ؟نمیتونم شرکت کنم؟
  خب جواب سوالم؟؟؟

 68. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۶ام, ۱۳۹۳

  با سلام
  ۳- حداقل معدل کل برای متقاضیان استخدام در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در کلیه استان ها ۱۴، به استثنای استان های ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و هرمزگان که معدل ۱۳ می باشد.

 69. زهرا گفته است :
  تیر ۱۶ام, ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشین
  ممنون که پاسخ دادین
  برای همه کسانی که جویای شغلن ارزو دارم که خیلی زود شاغل بشن.

 70. استخدامیا گفته است :
  تیر ۱۶ام, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  خواهش میکنم انجام وظیفست
  بازم امری بود در خدمتیم
  موفق باشید در پناه الله
  یا علی مدد

 71. ستایش گفته است :
  تیر ۲۱ام, ۱۳۹۳

  سلام کارت ورود به جلسه کی میاد؟

 72. رضا گفته است :
  مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۳

  با سلام من مهندسی تکنولوژی جوش دارم،
  آیا مهندسی تکنولوژی جوش استخدامی دارید؟ با تشکر

 73. سالار گفته است :
  شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۳

  یا عرض سلام و خسته نباشید.
  شرایط استخدامی با مدرک فوق دیپلم(کاردانی) هست؟

ارسال نظر